Pako Lorente umacnia pozycję w Poznaniu

Salon Pako Lorente

Marka Pako Lorente działająca w segmencie męskiej odzieży konsekwentnie realizuje plan ekspansji. Spółka powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych i równolegle modernizuje swoje sklepy podnosząc ich standard i tym samym realizując swoją strategię rozwoju.

W sobotę 18 sierpnia na mapie punktów handlowych firmy pojawił się nowy salon o powierzchni 80 mkw. Nowo otwarty sklep znajduje się w centrum handlowym Posnania w Poznaniu. Salon został zaaranżowany według nowego konceptu, który marka od pewnego czasu konsekwentnie wprowadza w swojej sieci.

Salon, jak podkreśla zarząd sieci Pako Lorente, wyróżnia nowoczesny design wnętrza, przestronność, intuicyjność aranżacji przestrzeni oraz ponadczasowość, którą gwarantuje wykorzystanie odpowiednich materiałów. Design  salonów Pako Lorente to element strategii mającej na celu odróżnienie sklepów marki od salonów konkurencyjnych sieci handlowych.

Plany ekspansji sieci Pako Lorente

Nowy salon w Poznaniu jest trzecim sklepem tej marki w mieście. Pozostałe dwa to salony w Galerii Malta oraz w Factory Poznań. Ale jak zapowiada zarząd sieci, to nie ostatnie otwarcia zaplanowane na ten rok.

– Rozwój sieci detalicznej oraz inwestycja w modernizację salonów już działających jest jednym z bardzo ważnych punktów w strategii działania Pako Lorente. Jeszcze w tym roku zostaną otwarte 2 nowe salony na Śląsku – zapowiada w rozmowie z Retailnet Rafał Chrapkowicz, prezes Pako Lorente.

– Współczesny mężczyzna jest coraz bardziej wymagający i świadomy swoich potrzeb, tego jak chce wyglądać oraz jak chce kupować. Jako sieć Pako Lorente stale dążymy do jak najwyższego poziomu obsługi klienta oraz do zapewnienia jak najlepszych standardów swoim klientom. W 2019 roku sieć Pako Lorente planuje 8 nowych punktów handlowych, sieć będzie liczyła niemal 60 salonów – dodaje Rafał Chrapkowicz.

Przypomnijmy, sieć Pako Lorente posiada obecnie ponad 50 salonów w Polsce i za granicą (Ukraina i Słowacja). Marka w swojej ofercie ma szeroki asortyment: garnitury, marynarki, kurtki i płaszcze oraz dodatki modowe. Sprzedaż kolekcji odbywa się także za pośrednictwem sklepu on-line pakolorente.com.

Kolekcja Pako Lorente
Kolekcja Pako Lorente
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY