Ponowne otwarcie sklepu Deichmann w Galeria Gniezno

Sklep Deichmann w Galerii Gniezno

Galeria Gniezno nie zwalnia tempa i stale rozwija ofertę handlowa. 14 sierpnia 2018 roku odbyło się ponowne otwarcie sklepu Deichmann.

– Bardzo cieszymy się, że do naszej Galerii powrócił Deichmann. To jedyny sklep tej marki w okolicy, więc zainteresowanie jest duże. Klienci wyczekiwali ponownego otwarcia sklepu – mówi Paulina Ostrowska, zastępca Dyrektora Galerii Gniezno.

Nowe sklepy i modernizacje

Marka Deichmann – podobnie jak Galeria Gniezno –  stawia na stały rozwój i niezależność. Zgodnie z przyjętą strategią otwiera nowe sklepy oraz stale modernizuje dotychczasowe punkty sprzedaży według najnowszej koncepcji. Wszelkie przebudowy i przekształcenia są odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Plan ekspansji zakłada, że w roku 2018 na całym świecie firma otworzy 208 nowych sklepów i zmodernizuje 208 istniejących. Jednym z nich jest właśnie salon w CH Galeria Gniezno.

– Nowo otwierane i przebudowywane sklepy Deichmann wykańczane są obecnie w bardzo nowoczesnym stylu, ale jednocześnie w przytulnej i przystępnej dla klientów aranżacji. Wygodne regały i przejrzysty sposób prezentacji towaru ułatwiają znalezienie odpowiedniego rozmiaru i modelu butów. Klienci cenią sieć sklepów Deichmann również za wysokiej jakości obsługę – mówi Wojciech Normand, Wiceprezes Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.

Deichmann to wiodąca marka zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje szeroki asortyment butów dla całej rodziny w przystępnych cenach (Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue, Graceland, Victory oraz znane zewnętrzne marki: Adidas, Nike, Puma, Reebok oraz Fila).

Modernizacja sklepu Deichmann jest kolejnym przykładem na to, że Galeria Gniezno nieustannie się rozwija. Nowe sklepy, przebudowa lokali, przekształcenia powierzchni są potwierdzeniem dążenia Galerii do stworzenia przestrzeni przyjaznej klientom.

Galeria Gniezno

Właścicielem CH Galerii Gniezno jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. Natomiast zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 tys. mkw. GLA).

Apsys Polska zarządza obecnie 1 mln mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY