Pizza Hut otworzyła restaurację w Parku Handlowym Auchan Bielany

Park Handlowy Auchan Bielany

Grono najemców strefy restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany zostało powiększone się o kolejną markę z portfolio firmy AmRest. Od początku sierpnia w obiekcie działa restauracja Pizza Hut Express, która zajęła lokal o powierzchni 62 mkw.

Park Handlowy Auchan Bielany jest zarządzany przez Ceetrus Polska, wystawcę Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference). Z kolei firma AmRest jest partnerem Forum.

Druga marka z portfolio AmRest

Restauracja Pizza Hut Express otwarta została 7 sierpnia 2018 roku. Zlokalizowana jest w lokalu o powierzchni 62 mkw. To druga, obok KFC, marka z portfolio AmRest obecna we wrocławskim obiekcie. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Pizza Hut Express jest idealnym wyborem dla osób, którym zależy na zjedzeniu smacznego posiłku przyrządzonego w krótkim czasie.

Pizza Hut wzbogaci ofertę restauracyjną Parku Handlowego Auchan Bielany. Obecnie klienci mogą zjeść posiłek w jednej z ośmiu restauracji, serwujących dania z różnych stron świata. Od lipca w obiekcie odbywają się prace modernizacyjne, które obejmują również strefę restauracyjną. Już pod koniec listopada klienci będą mogli zjeść posiłek i odpocząć w przyjaznej, powiększonej przestrzeni z wygodnymi meblami, nowoczesnym oświetleniem i roślinnymi dekoracjami. Prace remontowe nie będą zakłócać codziennej pracy galerii, również strefy restauracyjnej.

Jeden z największych obiektów w regionie

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej ok. 61,6 tys. mkw. jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Od poniedziałku do soboty oraz w wybrane niedziele klienci mogą robić zakupy w około 70 sklepach znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie obiektu znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. W Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się również: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Toys „R” Us, Norauto oraz Media Markt i Meble Agata.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY