Papa John’s rozwija sieć w Warszawie

papa-johns-warszawa

Od soboty 11 sierpnia przy ul. Postępu 10 działa nowa restauracja amerykańskiej sieci Papa John’s. To już piąty, jak dotąd największy lokal sieci w Warszawie. Zamówienia z dowozem można zrealizować telefonicznie lub przez stronę www.papajohns.pl.

Restauracja Papa John’s przy ul. Postępu 10 to duży, 180-metrowy lokal, wyposażony w wygodne czerwone sofy w stylu amerykańskim oraz klasyczne stoliki. Z myślą o rodzinach, dla najmłodszych Gości przygotowano kącik dla dzieci i specjalne menu. Pomiędzy salą dla Gości a kuchnią znajduje się charakterystyczne dla tej sieci okno. Dzięki temu można oglądać proces przygotowywania pizzy, od podrzucania ciasta po dekorację świeżymi składnikami. To już drugi w Warszawie lokal Papa John’s o pełnym profilu restauracyjnym, z obsługą kelnerską i klasyczną porcelaną. Planowana jest także specjalna oferta lunchowa.

– Wybraliśmy tę lokalizację, ponieważ jest to jedna z dynamiczniej rozwijających się dzielnic, nie tylko pod kątem inwestycji biznesowych, ale też i mieszkaniowych. Wielu fanów dopytywało, kiedy zawitamy do „Mordoru”. Nasza restauracja oferuje pełną obsługę kelnerską, może więc stać się nowym, dogodnym miejscem spotkań biznesowych, wspólnych wyjść pracowników na lunch lub po pracy, ale też weekendowych obiadów rodzinnych – mówi Joanna Zawada, Marketing Manager sieci Papa John’s w Polsce.

Globalna sieć Papa John’s

Pierwsza restauracja Papa John’s powstała w Jeffersonville w stanie Indiana w 1985 roku. Dziś Papa John’s, z siedzibą w Louisville w amerykańskim stanie Kentucky, uważana jest z jedną z trzech największych sieci pizzerii na świecie z ponad 5200 restauracji. Poza USA, pizzy Papa John’s można skosztować już w ponad 1600 lokalach w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Podstawą sukcesu marki jest brak kompromisów dla jakości składników – ciasto jest zawsze świeże, niemrożone, składniki są pozyskiwane od lokalnych dostawców, zaś legendarny sos pomidorowy powstaje ze specjalnej odmiany pomidorów, które w 6h od zerwania znajdują się już w puszce.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY