Nowa strefa restauracyjna w Arkadach Wrocławskich

Nowa strefa foodcourt w Arkadach Wrocławskich

Odnowiono i powiększono strefę restauracyjną w centrum handlowym Arkady Wrocławskie. Na pierwszym piętrze centrum foodcourt został rozbudowany o 280 mkw., co pozwoliło na stworzenie ponad 100 nowych miejsc.

Cała strefa przeszła gruntowną przebudowę, dzięki czemu całkowicie zmieniono w niej wystrój oraz kolorystykę. Pojawiły się nowe elementy dekoracyjne, wymieniono pokrycie podłóg, sufitów oraz oświetlenie. W strefie powstały również punkty ładowania USB.

Krzysztof Szargawiński, Członek Zarządu Arkad Wrocławskich SA

– Arkady Wrocławskie dynamicznie się zmieniają. W ubiegłym roku obchodziliśmy swoje dziesięciolecie i z tej okazji wprowadzamy wiele innowacji, które są zauważalne dla osób odwiedzających nasze centrum. Zależało nam na tym, aby klienci Arkad mogli korzystać z restauracji, mając do dyspozycji większą i bardziej komfortową przestrzeń – mówi Krzysztof Szargawiński, Członek Zarządu Arkad Wrocławskich SA.

Oferta gastronomiczna w Arkadach Wrocławskich

W strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze Arkad Wrocławskich znajduje się 10 restauracji: Lodziarnia Baroli, Kuchnia Marche, Oriental Express, Sevi Kebab, KFC, Pizza Hut, Pasibus, BoboQ, Sushi77, Fashion Cafe.

Zakończona modernizacja strefy restauracyjnej jest, jak informuje zarząd obiektu, częścią zmian, jakie przeprowadzono w ciągu ostatniego roku w Arkadach Wrocławskich. Miejsce to zyskało więcej przestrzeni, jasności, świeżości oraz przyjaznych kolorów, zachęcając tym samym do skorzystania z oferty gastronomicznej.

W ubiegłym roku w Arkadach Wrocławskich wyremontowane zostały także wszystkie toalety. Ich nowoczesne wyposażenie, estetyczny wygląd znacznie podniosły komfort użytkowania, co ma ogromne znaczenia dla klientów. W centrum powstał również nowy Pokój Rodzica z Dzieckiem, w którym rodzice mogą swobodnie przebrać, przewinąć lub nakarmić swoją pociechę w trakcie zakupów. To jednak nie koniec zmian w Arkadach Wrocławskich, w planach są dalsze zmiany modernizacyjne wewnątrz centrum.

110 sklepów w CH Arkady Wrocławskie

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz supermarket Piotr i Paweł. Największą atrakcją obiektu jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY