Arrowhead zaprezentuje swoje portfolio na SCF 2018

Kamil Grot, viceprezes zarządu Arrowhead

– Jesteśmy w trakcie negocjacji i pozyskania na wyłączność kilkunastu nowych nieruchomości i w bieżącym roku planujemy podwoić swoje portfolio – mówi dla Retailnet.pl Kamil Grot, viceprezes zarządu Arrowhead – firmy, która kompleksowo zajmuje się doradztwem w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Ubiegły rok był dla spółki przełomowym momentem. Decyzja o wejściu na wąski rynek consultingu nieruchomości była strzałem w dziesiątkę. Dzięki agresywnej polityce marketingowej i obraniu odpowiedniej strategii w doborze klienta, spółce zaufało wiele firm, których portfele nieruchomości mają łącznie ponad 40 tys. GLA. – Obsługujemy nieruchomości na terenie takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Olsztyn, Kraków, Białystok, Bielsk Podlaski, Ustronie Morskie, Świnoujście, Słupsk, Iława oraz wiele innych. Jesteśmy w trakcie negocjacji i pozyskania na wyłączność kilkunastu nowych nieruchomości i w bieżącym roku planujemy podwoić swoje portfolio – mówi Kamil Grot.

Projekty na SCF 2018

Podczas wiosennej edycji SFC Arrowhead zaprezentuje kilka projektów, ale w szczególności położy nacisk na nowy Park Handlowy, który powstanie w Iławie, przy zbiegu ulic Jana Pawła oraz Ziemowita w sąsiedztwie trasy krajowej numer 16. Na ponad 2-hektarowej działce zaplanowany jest nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni 7 tys. mkw. GLA z możliwością rozbudowy o kolejne 2 tys. mkw. GLA.  

– Według naszej koncepcji w pierwszej fazie przewidziane jest 15 sklepów w tym: operator spożywczy, restauracja drive-thru, drogeria, sklep z artykułami elektronicznymi oraz najemcy z segmentu odzieżowo-obuwniczego – mówi Kamil Grot, viceprezes zarządu Arrowhead. Jak podkreśla, lokalizacja planowanej inwestycji cechuje się wysokim indeksem atrakcyjności handlowej dzięki sąsiedztwu najbardziej ruchliwych ulic Iławy, generując blisko 40 tys. mieszkańców w zasięgu zaledwie 10 minut.

Kompleksowa oferta

Arrowhead to firma, która kompleksowo zajmuje się doradztwem w sektorze nieruchomości komercyjnych. – Nadzorujemy i wspieramy inwestycje naszych klientów, począwszy od pomysłu poprzez planowanie aż do samej realizacji. Zarządzamy nieruchomościami i dbamy o najwyższy stopień komercjalizacji oraz optymalizacji. Stawiamy na przebojowość i innowacyjność. Zaletą naszej firmy jest bycie samowystarczalną w każdym obszarze działalności. Posiadamy w strukturach osoby, specjalizujące się w różnych dziedzinach biznesowych, nie tylko stricte dotyczących sektora nieruchomości, ale również architektów, grafików, inżynierów oraz specjalistów od wizerunku przez co, na każdy projekt patrzymy interdysyplinarnie, unikając przeoczenia szczegółów – mówi viceprezes zarządu Arrowhead.

Genezę powstania firmy można połączyć z przejęciem w zarządzanie portfela nieruchomości, w którym znajdowały się 4 obiekty handlowo-usługowe o łącznej powierzchni ok 8,5 tys. GLA znajdujące się na terenie aglomeracji warszawskiej. – Podjęliśmy się kompletnej restrukturyzacji spółki oraz rekomercjalizacji powierzchni ze znakomitym skutkiem. Taki rozwój wypadków pozwolił na wdrożenie planów rozbudowy posiadanych obiektów. Doświadczenie oparte na zarządzaniu własnym pakietem nieruchomości, pozwoliły nam wejść na rynek i outsourcować usługi związane z doradztwem w sferze nieruchomości komercyjnych – mówi Kamil Grot.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY