McDonald’s poszerza dostawy w ramach UberEATS

Restauracja McDonald’s z wystrojem No Deco

Poznań to kolejne po Warszawie miasto na handlowej mapie McDonald’s, w którym realizowane są dostawy w ramach UberEATS. Dostawa posiłku do domu możliwa jest z 9 restauracji szybkiej obsługi.

20 listopada br. McDonald’s w drugim polskim mieście wprowadził dostawę zamówienia w ramach UberEATS. Zamówienia można złożyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej UberEATS, która w Polsce dostępna jest od lutego br. Dowóz realizowany jest z 9 restauracji McDonald’s w Poznaniu.

Podobnie jak w Warszawie, gdzie dostawa realizowana jest z 25 restauracji, zmówienia można składać pomiędzy godziną 11 a 23. Do kwoty zamówienia należy doliczyć cenę usługi dowozu.

393 restauracje McDonald’s

UberEATS wystartował w kwietniu 2015 roku. Na początku uruchomił dostawę jedzenia m.in. w Barcelonie, Chicago i Nowym Jorku. Obecnie firma realizuje dostawy jedzenia w ponad 50 miastach na całym świecie m.in. w Amsterdamie, Londynie, Brukseli, Mediolanie, Paryżu czy Sztokholmie. Klient, po wybraniu w aplikacji interesujących go dań z listy dostępnych lokali, od razu otrzymuje informację, ile będzie kosztowało go pełne zamówienie wraz z dostawą.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działają w Polsce 393 restauracje McDonald’s, które zatrudniają ponad 20 tys. osób. 300 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY