UberEATS realizuje dostawy McDonald’s

mcdonalds global smartphone app lojalnosc

McDonalds’s wprowadził możliwość zamówienia produktów z dowozem. Od 1 lipca zmówienia realizowane w wybranych dzielnicach Warszawy składać można za pośrednictwem aplikacji UberEATS.

W stolicy Polski dostawy McDonald’s realizowane są z 23 restauracji zlokalizowanych na terenie 7 dzielnic: Śródmieście, Mokotów, Żoliborz, Ochota, Ursynów, Wola i Praga Południe. Zamówienia można składać między godziną 11 a 23. Kwota zamówienia powiększana jest jedynie o cenę usługi dowozu.

Dzięki nowej opcji dostawy, McDonald’s dołączył do grona blisko 400 partnerów restauracyjnych dostępnych w aplikacji UberEATS.

McDonald’s i UberEATS

UberEATS wystartował w kwietniu 2015 roku. Na początku uruchomił dostawę jedzenia m.in. w Barcelonie, Chicago i Nowym Jorku. Obecnie firma realizuje dostawy jedzenia w ponad 50 miastach na całym świecie m.in. w Amsterdamie, Londynie, Brukseli, Mediolanie, Paryżu czy Sztokholmie. Klient, po wybraniu w aplikacji interesujących go dań z listy dostępnych lokali, od razu otrzymuje informację, ile będzie kosztowało go pełne zamówienie wraz z dostawą.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 379 restauracji McDonald’s, które zatrudniają blisko 19 tys. osób. 268 lokalizacji to obiekty prowadzone przez 63 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY