Orange: przybywa sklepów w formacie Smart Store

Sieć Orange prowadzi proces remodelingu swoich placówek. W ostatnim czasie nowy wygląd zyskał salon w poznańskim centrum handlowym.

Nowy lokal otwarto w najnowszym koncepcie Smart Store, który będzie wdrażany w większości placówek sieci Orange. Smart Store w Poznaniu ma ponad 220 mkw. i został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Salon zyskał 3 interaktywne strefy.

Smart Store Orange w kolejnych lokalizacjach

Pierwszy salon w koncepcie smart store Orange otworzył wiosną 2015 roku w Warszawie. Kolejne punkty sprzedaży dostosowywane są aktualnie do obowiązujących standardów. W planach spółki jest kontynuowanie remodelingu na terenie całego kraju.

– Do 2020 roku chcemy by 1/5 salonów funkcjonowała w systemie smart store – poinformowali przedstawiciele sieci Orange.

Smart store wyróżnia się otwartą przestrzenią, inteligentnym systemem obsługi ruchu klientów oraz tzw. Hot Desk – miejscem/recepcją pozwalającą klientom szybko rozwiązać pilne sprawy. Charakterystycznym dla tego konceptu jest także podział na trzy strefy produktowe.

Koncept salonów Smart Stre Orange

W strefie wejścia, nowatorskie ekrany interaktywne zachęcają klientów specjalnym przekazem do rozpoczęcia wizyty w sklepie. W salonie prezentowany jest szeroki wybór najnowszych modeli telefonów, połączonych z multimedialnym ekranem na każdym stole, na którym po podniesieniu wybranego telefonu klient może przeczytać o jego zaletach i aktualnej ofercie sprzedaży. Salon zaopatrzony jest w szeroką gamę akcesoriów. W strefie domowej klienci mogą doświadczyć przyjemności oglądania obrazu 4K poznając możliwości telewizji Orange z pakietami Canal+. Klienci biznesowi obsługiwani są w wyznaczonej strefie, gdzie bez kolejki Biznes Ekspert z pomocą tabletu i monitora z panelem dotykowym może przygotować ofertę na miarę i potrzeby firmy. Wyjątkowość miejsca potwierdza również możliwość wypróbowania najszybszego internetu Orange Światłowód.

Sieć salonów Orange to blisko 200 lokalizacji na terenie całej Polski. Sieć rozwija spółka Orange Retail SA.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY