Galeria Piastów powiększa ofertę restauracyjną

Galeria Piastów

24 maja 2017 roku miało miejsce otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej sieci Benvenuti in Italia w legnickiej Galerii Piastów.

– Lokal marki funkcjonuje od 2014 roku w Galerii Piastów i zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem klientów. Teraz restauracja zyskała większą powierzchnię i nowy odświeżony wizerunek. Dodatkowa powierzchnia lokalu jest oddzielona witryną co powoduje, iż jest to miejsce bardziej klimatyczne i przeznaczone dla klientów, którzy w spokoju chcę delektować się włoską kuchnią – mówi Dariusz Zboralski z Działu Leasingu w spółce Rank Progress, która zarządza legnickim obiektem.

Oferta gastronomiczna w Galerii Piastów

Lokal po otwarciu w nowej aranżacji ma obecnie 184 mkw. powierzchni i jest usytuowany na parterze Galerii Piastów. Lokal znajduję się przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych przy markecie Piotr i Paweł.

Benvenuti in Italia to sieć restauracji oferującej kuchnię włoską. Marka należy do spółki MJM. Lokal w Galerii Piastów uzupełnia ofertę gastronomiczną działających już w obiekcie sieci takich jak KFC, Choice, Efez, SoCoffe, Yogo By Choice oraz Mr. Hung’s.

Galeria Piastów należąca do Rank Progress ma 35 tys. mkw. powierzchni najmu na której zlokalizowano znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią. Galeria Piastów to także pierwsze centrum handlowe w Polsce posiadające własne przedszkole. Dodatkowo w jej ofercie znajduje się na ten moment m.in. kino, klub fitness, kręgielnia, park rozrywki i wielokrotnie nagradzane restauracje oraz kawiarnie. W obiekcie aktualnie przeprowadzany jest proces rekomercjalizacji.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY