Nowy lokal w strefie food court Galerii Katowickiej

scf-2017-cee-wystawca-galeria-katowicka

W maju 2017 roku w  Galerii  Katowickiej pojawił się nowy punkt – zlokalizowana w strefie food court na II piętrze restauracja Pasta Masta.

Pasta Masta, zajmująca powierzchnię około 120 mkw., to pierwsza makaroniarnia w Galerii Katowickiej. Makarony w lokalu wykonywane są ręcznie, a do przygotowania potraw stosuje się  naturalne składniki i półprodukty. W menu restauracji znajdują się także dania dla wegan.

– Szeroka, różnorodna propozycja nowego najemcy, Pasta Masta, doskonale uzupełnia ofertę naszej strefy food court. Połączenie  formuły tego miejsca – lunch bar to możliwość zjedzenia szybko i w przystępnej cenie, z jakością potraw, ręcznie wykonanymi makaronami i naturalnymi składnikami, z pewnością sprawi, że marka szybko znajdzie swoich wiernych fanów. To również miejsce, gdzie również rodziny z dziećmi mogą poczuć się wyjątkowo komfortowo – tuż obok lokalu znajduje się plac zabaw, a w są dania przygotowane z myślą o małych klientach – podkreśla Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,5 tys. mkw.  i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek & Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull & Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro, Douglas czy Tiger. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie powstaje kompleks biurowy Grand Central. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r.

Właścicielem Galerii Katowickiej jest firma Meyer Bergman, za zarządzanie Galerią Katowicką, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej, odpowiada spółka Apsys Polska.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY