CH Lublin kompletuje najemców

H&M wybrała powstające we wschodniej części kraju Centrum Handlowe Lublin. Spółka podpisała umowę z IKEA Centres Polska SA na wynajem lokalu o powierzchni ponad 1,8 tys. mkw. Będzie to kolejny salon tej marki w Lublinie.

IKEA Centres Polska będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition. Portfolio swoich obiektów firma zaprezentuje na stoisku 3.10.

Centrum IKEA Centres w Lublinie ze zintegrowanym sklepem IKEA będzie jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. Na powierzchni 57,5 tys. mkw. klienci będą mogli skorzystać z oferty około 63 sklepów różnych branż oraz punktów usługowych.

Do grona najemców dołączył salon popularnej szwedzkiej marki odzieżowej H&M. Sklep zajmie powierzchnię ponad 1,8 tys. mkw. W ofercie znajdzie się odzież damska, męska i dziecięca oraz kosmetyki i akcesoria.

Inwestycja w Lublinie zostanie zakończona w czwartym kwartale 2017 roku.

Kolejne inwestycje

IKEA Centres to globalna spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców, a ich istotną część stanowi sklep IKEA. Firma dąży do tego, by zarządzane przez nią obiekty były przyjaznymi i nowoczesnymi miejscami spotkań. Stara się stale budować silne i długotrwałe relacje z najemcami i wykorzystywać na bieżąco doświadczenie zdobyte na różnych, oddalonych od siebie rynkach.

Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 43 centrami handlowymi zlokalizowanymi w 15 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi ponad 3,4 miliona mkw., a rocznie odwiedza je około 450 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami, np. MEGA w Rosji czy LIVAT w Chinach.

IKEA Centres Poland zarządza czterema obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu  oraz Warszawie. Obecnie firma realizuje inwestycje związane z budową nowych centrów handlowych w Lublinie i Zabrzu oraz budynku handlowo-biurowego w Poznaniu. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY