Arkady Wrocławskie rozbudowują ofertę handlową

folkstar

25 maja w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie odbyło się otwarcie sklepu z asortymentem inspirowanym motywami ludowymi.

Folkstar to rękodzieła polskich twórców ludowych, dodatki i stroje ludowe jak i folkowe gadżety. Nowa przestrzeń o powierzchni ok. 85 mkw. zlokalizowana jest na poziomie 0 obiektu.

Szersza oferta handlowa w Arkadach Wrocławskich

– Obok takiego sklepu nie można przejść obojętnie. To tutaj możemy obcować z interesującym polskim folklorem: produktami inspirowanymi motywami ludowymi o nowoczesnym designie. Jestem przekonana, że asortyment sklepu przypadnie do gustu zarówno fanom folkloru, jak i osobom poszukującym nietuzinkowego wzornictwa. Asortyment Folkstar to także świetne pomysły na prezent – mówi Joanna Kozieł, Specjalista ds. Komercjalizacji, LC Corp SA.

– Bardzo chciałam, żeby polska sztuka ludowa zaczęła funkcjonować jako codzienność. Tak powstał Folkstar. Tradycja jest czymś naturalnym, mamy ją we krwi. To w Polsce tak oczywiste, jak mlecze w maju i jak kiszone ogórki. Coś, co jest w naszym życiu, dodaje mu uroku i decyduje o kulturowej odmienności. Mam nadzieję, że sklep stacjonarny w Arkadach Wrocławskich stanie się właśnie takim miejscem mówi Marta Wróbel, właścicielka i założycielka Folkstar.

110 sklepów w Arkadach Wrocławskich

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto dane akwarium.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY