Galeria Północna rodzinnym centrum Białołęki

Galeria Północna SCF 2017 CEE wystawca

Już za kilka miesięcy mieszkańcy Białołęki zyskają nowe miejsce spotkań, zakupów i spędzania wolnego czasu. Galeria Północna – projekt realizowany przez spółkę GTC – wystawcę jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 – będzie miał charakter rodzinnnego centrum handlowego.

Ma być nowocześnie, różnorodnie i bardzo atrakcyjnie, bowiem Galeria Północna na pierwszym miejscu stawia komfort przyszłych klientów, także tych najmłodszych. Dzięki licznym udogodnieniom i strefom dedykowanym dzieciom, pierwszy obiekt handlowy na północy Warszawy stanie się prawdziwie rodzinnym centrum Białołęki.

Galeria Północna rodzinnym centrum handlowym

– Zależy na tym, żeby mieszkańcy północnej części Warszawy odnaleźli w Galerii Północnej swoje miejsce na zakupy i relaks. Dlatego już na etapie przymiarek do inwestycji przeprowadziliśmy badania opinii wśród lokalnych mieszkańców, cały czas utrzymujemy też z klientami kontakt przez media społecznościowe. Wśród dominujących tematów pojawia się m.in. wątek obiektu przyjaznego rodzinom z dziećmi, które stanowią dużą część mieszkańców Białołęki. Zapewniamy, że zarówno inwestor, jak i nasi najemcy, przewidzieli szereg atrakcji i udogodnień, dzięki którym pierwsze centrum handlowe w  dzielnicy będzie miejscem idealnym na rodzinne zakupymówi dla Retailnet Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej.

Obok bogatej oferty produktów i usług dla najmłodszych, prorodzinna polityka Galerii Północnej widoczna będzie między innymi w rozwiązaniach architektonicznych czy funkcjonalnych zastosowanych w obiekcie. Takie udogodnienia są cenne dla rodziców.

Dążymy do tego, żeby każdy etap wizyty z dzieckiem z naszym centrum handlowym był dla opiekunów komfortowy. Na wszystkich poziomach Galerii Północnej znajdą się odpowiednio wyposażone pokoje dla rodziców z dzieckiem, w których można przewinąć, przebrać czy nakarmić malucha. Na starsze dzieci czekają ogólnodostępne place zabaw oraz sala zabaw Fikołki, gdzie maluchami odpłatnie zaopiekują się animatorzy. Na food courcie przewidujemy wygodne miejsce do spożywania posiłków dedykowane rodzinom z dziećmi oraz przestrzeń do zabawy na zielonym dachu galerii, w której maluchy będą się mogły wyszaleć. Wszystko po to, żeby zakupy z pociechą przebiegły w miłej, spokojnej atmosferze – dodaje Agnieszka Nowak.

galeria-polnocna

Udogodnienia dla dzieci w Galerii Północnej

Wszystkie udogodnienia opracowane z myślą o najmłodszych klientach były na bieżąco konsultowane z najważniejszymi użytkownikami – rodzicami. Dzięki temu zamiast tradycyjnych miejsc dla matki z dzieckiem, Galeria Północna przygotowała pokoje rodzinne, które zostaną wyposażone według wskazówek otrzymanych od klientów. Specjalne miejsce dla dzieci zaplanowano również w strefie food court na drugim piętrze Galerii Północnej.

Zaprojektowaliśmy kolorową przestrzeń wyposażoną w mebelki dla starszych maluchów i krzesełka do karmienia dla najmłodszych dzieci, w której rodziny będą mogły zjeść wspólny lunch czy obiad. Rodzicom udostępnimy kuchenki mikrofalowe i podgrzewacze do butelek, zaś dzieci zajmiemy zabawkami. Myślę, że każdy rodzic doceni możliwość spokojnego zjedzenia obiadu, podczas gdy pociecha będzie zajęta zabawątłumaczy Agnieszka Nowak.

Jest takie miejsce w Galerii Północnej, którego żadne dziecko nie zapomni. To sklep brytyjskiej marki Hamleys, jednego z największych producentów zabawek na świecie. Na lokalizację swojego pierwszego salonu w Polsce i jednego z pierwszych w Europie Środkowej sieć wybrała właśnie Galerię Północną. Agnieszka Nowak, dyrektor obiektu jest zdania, że sklep stanie się wyjątkową atrakcją nie tylko dla najmłodszych klientów. – Nie bez powodu Hamleys jest od wielu lat oficjalnym dostawcą zabawek dla Brytyjskiej Rodziny Królewskiej i to jej maskotkami bawią się dziś mały książę George czy księżniczka Charlotte. Tym, co wyróżnia sklepy marki na tle konkurencji jest nie tylko oferta, ale fakt, że wizyta
w nich to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. Spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek i komiksów, oryginalne zabawy i wystrój, prezentacje zabawek. To niezwykle fascynujący, kolorowy świat, który pozwala oderwać się od rzeczywistości.

Dziecięca oferta handlowa Galerii Północnej

A sam Hamleys bardzo poważnie podchodzi do swojej roli. Polski sklep zaoferuje klientom większość międzynarodowych, dobrze znanych marek, jak Lego, Nerf, Hasbro, Mattel czy Disney oraz autorskie zabawki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci na całym świecie.

Obok pierwszego w Polsce salonu sieci Hamleys na małych poszukiwaczy zabawek czeka także sklep dobrze znanej i lubianej sieci Smyk oraz lokal sieci Uczy i bawi, specjalizującej się w zabawkach edukacyjnych, zestawach kreatywnych i artykułach plastycznych, przygotowanych z myślą o rozwijaniu dziecięcych zdolności i wyobraźni.

Ofertę sklepów z zabawkami uzupełnią także marki oferujące ubranka, obuwie czy akcesoria dla dzieci. Pierwszy w Polsce samodzielny butik z odzieżą na niemowląt i dzieci pod marką Newbie otworzy szwedzka sieć KappAhl. W Galerii Północnej swoje sklepy zlokalizują także m.in. francuska firma Okaïdi, niemiecki producent odzieży dziecięcej Kanz oraz sklep z obuwiem Boot Store. Kolekcje dedykowane najmłodszym pojawią się również w ofercie znanych, sieciowych marek, takich jak Reserved, H&M czy TK Maxx. Jednak nie tylko najemcy z sektora modowego przygotowali specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi.

O zdrowie najmłodszych mieszkańców Białołęki zadba przychodnia sieci Enel-Med, która zaoferuje nie tylko zróżnicowany wybór specjalistycznych konsultacji dla dzieci i dorosłych, ale też szeroką ofertę zabiegów z zakresu pediatrii. Także klub Calypso przygotował niespodziankę z myślą o najmłodszych klientach. Gdy rodzice będą korzystali z bogatej oferty zajęć ruchowych i relaksacyjnych, na maluchy czeka specjalny klub z animatorami, którzy czas oczekiwania wypełnią ciekawymi zabawami.

Do najemców Galerii Północnej dołączyła także Sala Zabaw Fikołki – miejsce, w którym opiekunowie mogą bezpiecznie zostawić pociechy podczas zakupów albo spędzić z nimi miło czas. To połączenie tradycyjnego małpiego gaju z ogólnorozwojową strefą warsztatową, które oferuje także możliwość organizacji dziecięcych uroczystości. Atrakcyjny program rozrywkowy, szeroki wybór zajęć edukacyjnych i plastycznych sprawiają, że dzieci w różnym przedziale wiekowym znajdą tutaj coś dla siebie. O bezpieczeństwo maluchów zadba wykwalifikowana i kreatywna kadra animatorów.

Bogata oferta i przestrzenne rozplanowanie atrakcji dostępnych w obiekcie udowadnia, że wizyta w Galerii Północnej to nie tylko udane zakupy, ale też możliwość aktywnego, bezpiecznego spędzenia wolnego czasu. Jednym z najbardziej oryginalnych rozwiązań dostępnych w galerii jest zielony dach, na którym powstanie plac zabaw i wielkoformatowe szachy do gry. To właśnie na dachu, wśród naturalnej roślinności, najmłodsi będą mogli bawić się na świeżym powietrzu i cieszyć piękną, warszawską panoramą. Wkrótce po otwarciu Galeria Północna zaoferuje klientom także szereg ciekawych wydarzeń specjalnych, przygotowanych także z myślą o rodzinach z dziećmi.

Galeria Północna

Galeria Północna na Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

– Białołęka jest zieloną, aktywną dzielnicą, ale wielu mieszkańców podkreśla, że brakuje im miejsc, w których mogą załatwić codzienne sprawunki, zjeść obiad z rodziną, czy spędzić wolny czas ze swoimi pociechami. Dlatego obok atrakcyjnej oferty handlowej w Galerii Północnej znajdzie się szereg dodatkowych atrakcji, związanych z rekreacją i miłym spędzaniem wolnego czasu – podsumowuje Agnieszka Nowak. – Rodzice na pewno chętnie skorzystają z naszego zaplecza ułatwiającego opiekę nad dziećmi czy strefy zabaw na food courcie. Maluchy będą zaś zachwycone placem zabaw, zlokalizowany na zielonym dachu Galerii Północnej. Chcemy także promować ruch i wypoczynek na świeżym powietrzu, dlatego na zewnątrz obiektu od strony ulicy Światowida powstaje skate park. Przestrzeń z rampami będzie dostępna zarówno dla wielbicieli rolek, jak i jazdy na deskorolkach.

GTC zaprezentuje Galerię Północną i inne swoje projekty podczas Shoping Center Forum 2017 CEE Edition. Forum odbędzie się 27-28 września 2017 w Warszawie

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY