Najemcy przedłużają umowy najmu z Galerią Piastów

Galeria Piastów

Spółka Rank Progress, zarządca Galerii Piastów w Legnicy, kontynuuje proces rekomercjalizacji obiektu. Wśród najemców, którzy na dłużej pozostaną w obiekcie jest m.in. sieć 4F.

4F z większym sklepem w Galerii Piastów

– Znany sportowy najemca zdecydował się nie tylko na wydłużenie umowy, ale także powiększenie swojego sklepu o kolejne 100 mkw. Salon 4F od początku swojej działalności w Galerii Piastów cieszy się dużą odwiedzalnością. Teraz oferta marki zostanie zaprezentowana na jeszcze większej powierzchni. Sklep zyska nowy wygląd i szerszy asortyment – mówi Dariusz Zboralski z Działu Leasingu w spółce Rank Progress.

Salon 4F aktualnie jest przygotowywany do otwarcia w nowej odsłonie. Sklep znajduje się na pierwszym piętrze legnickiej galerii. Po otwarciu, już w czerwcu 2017 roku, będzie miał 210 mkw. powierzchni.

Więcej marek w Galerii Piastów

Przypomnijmy, w ostatnim czasie w Galerii Piastów zaszło szereg zmian mających na celu umocninie wizerunku galerii jako topowego centrum lifestylowo-zakupowego w Legnicy. W wyniku zmian prowadzonych przez zarząd obiektu wiele marek zdecydowało się na przedłużenie umów najmu, a niektóre z nich na relokacje bądź powiększenie swych sklepów (Douglas, Apart, Tally Weijl, Sizeer, Mega). W galerii pojawiło się także kilka nowych brandów (sieć Aptek Dbam o Zdrowie, Virgin Mobile czy Greenpoint, który otworzy swój salon w drugim kwartale 2017 r.).

Galeria Piastów należąca do Rank Progress ma 35 tys. mkw. powierzchni najmu na której zlokalizowano znane sieciowe salony z ubraniami, butami i markową biżuterią. Galeria Piastów to pierwsze centrum handlowe w Polsce posiadające własne przedszkole. Dodatkowo w jej ofercie znajduje się na ten moment m.in. kino, klub fitness, kręgielnia, park rozrywki i wielokrotnie nagradzane restauracje oraz kawiarnie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY