Companeros The Foodies debiutuje w Lublinie

13 maja w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie zadebiutowała marka Companeros The Foodies. To popularny, samoobsługowy koncept Grupy Gastromall, oparty na różnorodności i bogactwie kuchni obu Ameryk, Azji i Europy.

Restauracja Companeros The Foodies w Lublinie jest punktem franczyzowym. Klienci znajdą w niej dania zainspirowane najpopularniejszymi potrawami Meksyku, Argentyny, Hiszpanii, Włoch czy dalekich Chin. W ofercie znajdą się więc chilli con carne, burritos, tacos, steki, burgery, egzotyczne zupy oraz obecne w każdej kuchni makarony przygotowane na wiele sposobów – charakterystycznie dla danego kraju, a także ogromny wybór sałatek i sosów.

Rozwój sieci

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie 60 lokali własnych i franczyzowych i jest największym w Polsce i najszybciej rozwijającym się konceptem samoobsługowym z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g. Sieć dynamicznie się rozwija otwierając lokale przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych w strefach food court.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie Grupa Gastromall powiększyła się m.in. o nowy lokal pod szyldem Olimp w centrum handlowym w Poznaniu. Otwarcie miało miejsce z początkiem marca. Sieć powiększyła się także o lokale w Swarzędzu, Olsztynie oraz w Słupsku.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY