IKEA rozwija internetowy kanał sprzedaży

IKEA Gościnnie to czasowy punkt spotkań i inspiracji dla klientów

Szwedzka sieć IKEA powiększyła grono miast, do których realizuje dostawy online. Meble z dostawą do domu mogą zamówić klienci z 10 kolejnych polskich miast, w tym m.in. z Olsztyna, Szczecina, Częstochowy i Rzeszowa.

– Meble przez internet są dostępne we wszystkich miastach, w których znajduje się sklep IKEA i jego okolicach. Dodatkowo w 10 wybranych lokalizacjach uruchomiliśmy dostawę w atrakcyjnych cenach już od 49 zł. W Opolu działa również Punkt odbioru zamówień – informuje sieć IKEA.

Od maja meble do domu mogą już zamówić mieszkańcy Olsztyna, Białegostoku, Koszalina, Zielonej Góry, Szczecina, Radomia, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc i Częstochowy. Dostawy realizowane są w wybrane dni tygodnia.

Home delivery

Przypomnijmy, że dostawę do domu sieć IKEA wprowadziła 1 lutego. Od tego dnia meble przez e-sklep zamówić mogli tylko ci klienci, którzy w swojej najbliższej okolicy mieli sklep IKEA. Byli to mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania, Bydgoszczy i Łodzi. Już wtedy przedstawiciele szwedzkiej sieci zapowiadali, że w kolejnym kroku z tej usług będą mogli skorzystać również mieszkańcy innych miast Polski.

Przez internet można zamówić meble oraz akcesoria konieczne do ich funkcjonowania, np. gałki, zawiasy, oświetlenie szuflad. Usługa „Meble przez internet” nie oferuje jeszcze zakupu mniejszych artykułów, np. szklanek, koców czy pudełek. Za zakupy można zapłacić szybkim przelewem (Przelewy24) lub kartą.

W grudniu 2016 roku Ikea uruchomiła Punktu Odbioru internetowych zakupów w Centrum Handlowym Turawa Park w Opolu. Dzięki temu mieszkańcy regionu mogą zamawiać meble przez internet lub telefonicznie i odbierać je w centrum handlowym. Koszt dowozu do punktu to 99 zł.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY