Salon GO Sport w nowym koncepcie

Grupa GO Sport stale obserwuje polski rynek i stawia na dynamiczny rozwój, w tym modernizacje, dlatego 29 kwietnia został zaprezentowany nowy koncept salonu GO Sport w warszawskiej Galerii Mokotów

Nowoczesny wystrój sklepu to jeden z głównych elementów zmian wizerunkowych sieci GO Sport, dlatego sklep został zaprojektowany zgodnie z nowymi założeniami, które mają na celu poprawę ekspozycji produktów oraz stworzenie unikalnej atmosfery sprzyjającej zakupom.

Nowy design

Nowy koncept sklepu to wynik przede wszystkim ciągłego wsłuchiwania się w potrzeby klientów i dynamicznie zmieniającego się rynku. To nie tylko inna niż dotychczas prezentacja ubrań, ale i wykreowanie odpowiedniej atmosfery. Dzięki dbałości o szczegóły estetyczne, oświetleniu przyjemnemu dla oka oraz nowoczesnemu wystrojowi, zakupy w odnowionym sklepie GO Sport będą czystą przyjemnością- mówi Sebastien Jedrej, Dyrektor Generalny GO Sport Polska.

Design to jednak nie wszystko w przypadku ponownie otwartego w nowej aranżacji sklepu GO Sport w Galerii Mokotów. Nowy koncept to również element długofalowej strategii marki, która ma za zadanie trafić do nowych klientów, młodych osób-bardzo ważnego targetu koncernu, ceniącego sobie zdrowy tryb życia i pełną swobodę ruchów podczas treningów.

Nowy salon GO Sport to jakość w światowym wydaniu, minimalistyczna stylistyka sklepu podkreśla nie tylko walory produktów, ale również nową strategię Client First czyli, przejrzystą komunikację z klientami i rozpoznawalność marki.

Grupa GO Sport

GO Sport jest francuską grupą kapitałową, którą reprezentują dwie marki sklepów w Polsce: GO Sport oraz Courir. GO Sport jest jednym z największych dystrybutorów artykułów sportowych i jest także liderem na rynku warszawskim.

W Polsce otwarcie filii  GO Sport miało miejsce w 1998 roku, a już rok później pojawiły się pierwsze sklepy tej marki. Doświadczenie, jakie firma zbierała przez ostatnie 18 lat, zaowocowało aż 31 sklepami w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w Polsce. Do 2020 roku sieć GO Sport będzie liczyła 50 sklepów, w centrach handlowych i retail parkach w kraju.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY