Selene Materace: inwestujemy w e-sklep

– Sprzedaż internetowa staje się dla nas coraz ważniejszym kanałem. Stale poszerzamy asortyment oraz inwestujemy w funkcjonalność e-sklepu – mówi dla Retailnet.pl Arkadiusz Dahm, menedżer ds. najmu w Selene Materace.

Większość produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych Selene Materace jest również do nabycia w sklepie internetowym sieci: www.sklep.selene.pl. – Można u nas zrobić zakupy opłacając je przelewem, pay-u lub przy pobraniu. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, a dostawa (wraz z wniesieniem do mieszkania) jest darmowa dla zakupów na kwotę powyżej 500 zł – wyjaśnia Arkadiusz Dahm, menedżer ds. najmu w Selene Materace.

Sieć Selene Materace nie posiada aplikacji mobilnej, ale strona sklep.selene.pl ma wersję responsywną. – Prowadzimy też infolinię, w której pracownicy służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów, szczególnie materacy – dodaje Arkadiusz Dahm.

Rozwój sieci

Selene Materace poza rozwojem sklepu online, planuje dalszą ekspansje sieci stacjonarnej. Spółka poszukuje atrakcyjnych lokalizacji w centrach i parkach handlowych oraz przy głównych, najbardziej uczęszczanych ulicach. Poszukuje lokali o powierzchni około 150 mkw. w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców.

Firma działa od 1999 roku i specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią zdrowego snu. W asortymencie znajdują się materace, podgłówki, łóżka drewniane i tapicerowane, stelaże oraz galanteria pościelowa.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY