Berlin Döner Kebap z 29. restauracją

Nowa restauracja Berlin Döner Kebap została otwarta pod koniec kwietnia w Parku Handlowym Zakopianka. Jest to 29 lokal dynamicznie rozwijającej się marki. Do końca 2018 roku planowanych jest 40 restauracji w całej sieci

Kolejne otwarcia, planowane jest w maju br.  w Centrum Handlowym Emka w Koszalinie oraz Plaza w Poznaniu. Do końca wakacji zostaną również otwarte dwa miejsca sezonowe na promenadach w Ustce i Mielnie.

Restauracja Berlin Döner Kebap w Parku Handlowym Zakopianka ma 60 mkw. powierzchni. „Jesteśmy dumni z naszego pierwszego otwarcia w Małopolsce” – mówi manager marki Bartosz Balcerzak. „Jest to pierwszy, zrealizowany projekt w 2017 roku, jednak za chwilę nabierzemy tempa, otwierając w najbliższych miesiącach cztery kolejne lokale” – dodaje.

Berlin Döner Kebap to sieć, oferująca swoim klientom zdrowszą wersję fast foodu. Wyróżnikami dań są świetnej jakości mięsa, w tym 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków, które uzupełniane są codziennie świeżymi warzywami.

„Koncept zdrowszego food courtowego jedzenia cieszy się dużą popularnością. Staramy się przełamywać stereotypy i jak do tej pory, wychodzi to nam całkiem dobrze. Planujemy kolejne nowości w naszej ofercie, które będą realizowały naszą misję” – mówi Balcerzak.

Sieć Do końca 2018 roku planowanych jest 40 restauracji w całej sieci rozwija się od 1998 roku. Swoje podwaliny, marka miała w Międzyzdrojach. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie.

Park Handlowy Zakopianka to jeden z największych kompleksów handlowo-usługowych w Krakowie i Małopolsce. Mieści się na terenie dawnych Zakładów Sodowych Solvay, przy jednej z głównych dróg krajowych, ul. Zakopiańskiej. Składa się z głównego budynku o łącznej powierzchni 55 tys. mkw., kina Cinema City, zrewitalizowanego budynku z początku XX-wieku oraz trzech sklepów wielkopowierzchniowych: Decathlon, Castorama i FeuVert. W ofercie galerii znajduje się 80 sklepów i punktów usługowych. Otwarte w 1998 roku centrum dysponuje bezpłatnym parkingiem na 2,2 tys. samochodów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY