Galeria Askana kompletuje najemców strefy restauracyjnej

Galeria Askana

Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim już działa, a w niej sieci Kuchni Pekin, Izmir Kebab i Dream Burger. Wkrótce do grona nowych najemców strefy dołączy także Olimp.

Lokal resturacji Olimp o powierzchni ponad 110 m kw. zostanie otwarty w II kwartale 2017 roku.

Oferta food courtu w Galerii Askana

Dzięki atrakcyjnej ofercie i przyjaznej architekturze nowy food-court w Askanie jest miejscem przeznaczonym do spotkań biznesowych, rodzinnych oraz z przyjaciółmi. Nie brakuje udogodnień dla klientów: stacji ładujących urządzenia mobilne oraz kącika dla dzieci.  Ofertę nowej strefy restauracyjnej uzupełniają także zlokalizowane w innych częściach galerii Restauracja Sphinx i New York Hot Dog, a także kawiarnie – Cafe Castellari, Grycan oraz Boboq.

– Nowa strefa restauracyjna, którą otworzyliśmy w lutym wzbogaci się o kolejne smaki, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej różnorodna i atrakcyjna. Olimp to kolejna propozycja dla naszych klientów, którzy poszukują smacznych dań w wygodnej formie – mówi Anna Sip, manager marketingu Galerii Askana.

Olimp to obecnie największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Koncepcja marki oparta jest na systemie ujednoliconej ceny za 100 g jedzenia i samoobsługowej formie sprzedaży. Restauracje Olimp oferują różnorodne menu, wyeksponowane w formie szwedzkiego stołu. Posiłki przygotowywane są na miejscu w oparciu o ustandaryzowane procedury. Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju  i stale się rozwija.

55 tys. mkw. powierzchni Galerii Askana

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM. Obiekt ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex HELIOS z 5 salami na 1200 osób. Reserved, Mohito, Sinsay, Promod, Solar, Simple, CCC, Mediaexpert, Rossmann oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 26 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą nieruchomości różnego typu o łącznej powierzchni najmu prawie 200 tys. mkw.

CREAM jest partnerem jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY