Immofinanz zaprezentuje swoje portfolio na SCF 2017 CEE Edition

– Podobnie jak w poprzednich latach, również w roku bieżącym Immofinanz będzie obecny podczas jesiennego Shopping Center Forum. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy całe nasze polskie portfolio, czyli trzy obiekty VIVO!, lubelskie Tarasy Zamkowe oraz parki handlowe STOP SHOP. Ponadto planujemy przedstawić także nowe projekty, nad wdrożeniem i uruchomieniem których aktualnie pracujemy – mówi Olga Czyblis, team leader leasing Retail, Immofinanz.

Imofinanz zaprezentuje wszystkie swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.3. Forum odbędzie się w dniach 27-28 września w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. Jesienna edycja Shopping Center Forum będzie największym w tym roku wydarzeniem na rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

Nowi najemcy w VIVO! Krosno

W ostatnim czasie tenant mix krośnieńskiego projektu handlowego VIVO! będącego własnością austriackiego inwestora Immofinanz, powiększył się o trzy kolejne marki: Grycan, Cosmedica oraz Apart.  Dzięki VIVO! Krosno każda z nich będzie miała możliwość zadebiutowania na terenie miasta.

Pierwsza kawiarnia Grycan w Krośnie będzie miała łączną powierzchnię ok. 120 mkw. Cosmedica zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni ok. 170 mkw. Z kolei Apart w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym zadebiutuje na powierzchni prawie 100 mkw.  

Prace budowlane związane z projektem realizowane są zgodnie z harmonogramem, a otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

– Dzięki naszym projektom umożliwiamy najemcom nie tylko ekspansję w znaczeniu przyrostu ilości posiadanych salonów, ale także stwarzamy im szansę zaistnienia w nowych miastach. Trzech kolejnych debiutantów w VIVO! Krosno to najlepszy przykład potwierdzający tę tezę – skomentowała Magdalena Kowalewska, country manager operations Poland, Immofinanz. – Prace na placu budowy idą pełną parą. Wkrótce zakończymy ich kolejny ważny etap, zawieszając wiechę. Po tym zaś będziemy w pełni skupiali się już tylko na przygotowaniach do wielkiego otwarcia – dodaje.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez Immofinanz wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85 proc. Immofinanz i 15 proc. Acteeum).

50 STOISK NA SCF 2017 CEE EDITION

W tegorocznej jesiennej edycji SCF weźmie udział około 1500 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku. Obecni będą również właściciele i zarządcy centrów handlowych. Część wystawiennicza Forum to obecnie 50 stoisk na których swoje projekty zaprezentują największe spółki deweloperskiej operujące w kraju i za granicą – są to m.in. IKEA, Neinver, Klepierre, Cushman & Wakefield, ECC, Rockcastle Poland, Mayland, Echo Investment, Apsys, Carrefour, CBRE, Atrium, JLL, Immochan, Immofinanz, AmRest, Balmain, ECE i wiele innych.

Partnerami jesiennej edycji są : Colliers, Starbucks, CREAM i Neurohm.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY