Atut Węgrzce z nowym operatorem spożywczym

Lewiatan otworzy sklep w podkrakowskim centrum handlowym Atut Węgrzce. Operator spożywczy zajmie lokal o powierzchni 560 mkw., zastępując poprzedniego najemcę – Delikatesy Alma.

Oferta handlowa Atut Węgrzce

– Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep w centrum handlowym Atut Węgrzce będzie się cieszył dużą popularnością wśród mieszkańców Węgrzc i okolicznych miejscowości – to atrakcyjna lokalizacja m.in. z uwagi na bliskość licznych osiedli domów jedno- i wielorodzinnych oraz brak tego typu obiektu handlowego w pobliżu. Centrum posiada wartościowych najemców, m.in. Rossmana,  Pepco, Media Ekspert i innych i dlatego dołączenie do tych firm sklepu Lewiatana uważam za dobry wybór – mówi Jacek Niemczyk, Prezes Lewiatan Małopolska, współwłaściciel firmy Market Punkt, najemcy lokalu w centrum Atut Węgrzce.

– Lewiatan to największa polska  franczyzowa sieć handlowa, realizująca 10 mld zł obrotu i skupiająca ponad 3 tys. sklepów. Działamy już ponad 2 dekady i rozwijamy się w tempie dwucyfrowym (w ubiegłym roku wzrost 11 proc.). Prowadzimy obiekty handlowe  w wysokim standardzie, oferując praktycznie wszystkie produkty oczekiwane przez naszych klientów w sklepach typu Supermarket – dodaje J. Niemczyk.

Atut Węgrzce to podkrakowskie centrum handlowe w formacie convenience. Na powierzchni 2,5 tys. mkw. GLA znajdują się lokale handlowo-usługowe najemców tj. m.in. dyskont odzieżowy Pepco, elektromarket Media Expert, drogeria Rossmann, restauracja Burger King, apteka Ziko i piekarnia Buczek. Przy centrum usytuowana jest stacja benzynowa należąca do popularnego koncernu paliwowego – Shell. Za komercjalizację Atut Węgrzce odpowiada BOIG Property Consulting. W pobliżu nie działa żaden większy obiekt handlowy – to pierwsze centrum z kompleksową ofertą zaspokajającą  codzienne potrzeby zakupowe okolicznych mieszkańców.

Lokalizacja atutem Atut Węgrzce

– Centrum Atut w Węgrzcach to obiekt usytuowany w świetnej lokalizacji, co znajduje potwierdzenie m.in. w bardzo dobrym i stale rosnącym poziomie odwiedzalności, dzięki czemu centrum jest atrakcyjne dla najemców. Niezmiernie się cieszymy, że do ich grona dołączyła tak znana i popularna w Polsce sieć handlowa jak Lewiatan – komentuje Krzysztof Gaczorek, Prezes KG Group.

Pięć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie. Planowane są także kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Grażyny, Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany, oraz Suchej Beskidzkiej. Zaletą wszystkich obiektów jest lokalizacja – centra handlowe powstają na terenie gęsto zaludnionych osiedli, w zamożnych strefach czy przy głównych szlakach komunikacyjnych miast. Format każdego obiektu dostosowany jest do potrzeb zakupowych okolicznych mieszkańców.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY