Galeria Wisła zyskuje nowego najemcę

swiat-ksiazki

Galeria Wisła w Płocku jest w trakcie rekomercjalziacji. Oferta obiektu poszerzyła się ostatnio o nowego najemcę.

– 19 kwietnia Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę – Księgarnie Świat Książki. Lokal o powierzchni 190 mkw. znajduje się na parterze Galerii Wisła, w sąsiedztwie perfumerii Douglas i salonu New Yorker – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Szersza oferta w Galerii Wisła

Oferta księgarni obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę, do nabycia są także artykuły papiernicze. Klienci Księgarń Świat Książki we wszystkich sklepach sieci mogą wyrobić Kartę Stałego Klienta, dzięki której mogą liczyć na 10 proc. rabatu na zakupy w księgarniach stacjonarnych. W księgarni akceptowana jest również Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Otwarcie księgarni jest kolejnym elementem serii zmian zachodzących w Galerii Wisła. Ich finałem będzie otwarcie najnowoczesnej strefy restauracyjnej.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach. Powierzchnia całkowita to 54 tys. mkw. z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 tys. mkw. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych. W Galerii Wisła znajdują się między innymi: Piotr i Paweł, Helios, Arturo Bowling & Restaurant, C&A, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Douglas, Diverse, Prima Moda, Smyk, New Yorker. Galerią Wisła zarządza CREAM.

CREAM partnerem SCF 2017 CEE Edition

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 26 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą nieruchomości różnego typu o łącznej powierzchni najmu prawie 200 tys. mkw. Spółka jest partnerem mertytoryczny SCF 2017 CEE Edition

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY