Pandora nowym najemcą Wola Parku

pandora

5 kwietnia w Wola Parku został otwarty nowy salon jubilerski. Pandora to jeden z kilku salonów w centrum z biżuterią marki premium. Centrum handlowe Wola Park należy do IKEA Centres – wystawcy Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Nowy salon Pandory w warszawskim Wola Parku zajął powierzchnię 74 mkw.

Firma Pandora proponuje klientom ręcznie wykańczane i nowoczesne wyroby jubilerskie. Wszystkie produkty wykonywane są wyłącznie ze szlachetnych metali. Salon Pandora w Wola Parku utrzymany jest w nowej odsłonie i standardzie, które wprowadzane są na polski rynek.

Pandora w Wola Parku

– Cieszymy się, że marka Pandora dołączyła do grona najemców naszego centrum handlowego. To kolejne miejsce, gdzie klienci znajdą u nas wyjątkową biżuterię najwyższej jakości – mówi Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

Salon Pandora zajmuje w Wola Parku powierzchnię 74 mkw. i znajduje się na parterze naprzeciwko sklepu Smyk.

W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. W strefie restauracyjnej znaleźć można nowe marki, np. Restaurację Oro oraz Be my juice. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe. Obiekt należy do IKEA Centres.

O IKEA Centres

IKEA Centres to globalna spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców, a ich istotną część stanowi sklep IKEA. Firma dąży do tego, by zarządzane przez nią obiekty były przyjaznymi i nowoczesnymi miejscami spotkań. Stara się stale budować silne i długotrwałe relacje z najemcami i wykorzystywać na bieżąco doświadczenie zdobyte na różnych, oddalonych od siebie rynkach.

Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 58 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 14 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3,2 miliona m kw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami, np. Mega w Rosji czy Livat w Chinach.

IKEA Centres Poland zarządza czterema obiektami handlowymi znajdującymi się w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY