Ponad 370 mkw. dla Guess w Silesia Outlet

Silesia Outlet

Wzbogaca się grono najemców powstającego w Gliwicach centrum wyprzedażowego Silesia Outlet. Swój salon o powierzchni 375 mkw. otworzy jedna z najpopularniejszych na świecie marek klasy premium  – amerykański  Guess.

– Z przyjemnością dołączamy do najemców Silesia Outlet. Oferta naszego salonu doskonale wpisze się w profil centrum oraz potrzeby mieszkańców regionu. Ostatnie dwa lata to okres intensywnego rozwoju marki w Polsce, ktora została dobrze przyjęta przez polskich konsumentów i zdobywa coraz szersze grono klientów. Wierzymy, że bardzo dobra lokalizacja projektu przy autostradzie będzie gwarantem jego sukcesu. Otwarcie sklepu w centrum Silesia Outlet wpisuje sie również w nasze plany rozwoju w Polsce – mówi Waldemar Madajczyk, Guess, Regional Director CEE & Russia.

Markę Guess założyli bracia Marciano, którzy połączyli francuską elegancję z amerykańskim luzem. Guess kojarzony był przez lata głównie  z odzieżą jeansową, a obecnie oferuje kolekcje w stylu casual z odzieża damską, męską, dziecięcą oraz bogatą gamę akcesoriów.

Silesia Outlet buduje tenant mix

W Silesia Outlet na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Swoje salony otworzą: Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lee Cooper, Lee Wrangler, Gee One, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Umbro i Pierre Cardin oraz  restauracja Olimp.

– Bardzo precyzyjnie budujemy tenant mix Silesia Outlet, chcemy, aby ofertę modową tworzyły   znane, silne marki, także te kojarzące się z luksusem  – komentuje Tomasz Rydlewski, Vice President, BOIG.

– W 2015 roku mieszkańcy woj. śląskiego zajęli drugie miejsce w krajowym rankingu osób zamożnych w Polsce,  chcemy, aby oferta handlowa Silesia Outlet była odpowiedzią na oczekiwania właśnie  tej grupy klientów – dodaje.

Inwestycja spółki 6B47 Poland

Silesia Outlet to inwestycja realizowana przez firmę 6B47 Poland, spółkę z grupy 6B47 Real Estate Investors AG; obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting. Dużą zaletą inwestycji jest  doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Prace budowlane rozpoczną się w II połowie 2017 roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY