Dom Czekolady powiększa sieć kawiarni

– Początkiem czerwca otworzymy kolejną kawiarnię Dom Czekolady. Kawiarnia zlokalizowana w gdańskiej galerii zajmie powierzchnię około 80 mkw. – mówi redakcji Retailnet.pl przedstawiciel sieci Dom Czekolady.

Nowe lokalizacje

W czerwcu Dom Czekolady dołączy do grona najemców Galerii Madison w Gdańsku, dzięki wzrośnie sieć sprzedaży tej marki. Będzie to piąta lokalizacja Domu Czekolady.

Kawiarnie pod tym szyldem funkcjonują już w Centrum Waterfront w Gdyni, Centrum Riviera w Gdyni, Port Rumia Auchan w Rumii oraz w Malborku przy ul. Piastowskiej 3.

Dom Czekolady to rodzinna manufaktura oparta na własnej produkcji. Lokale sieci zlokalizowane są w Gdyni, Rumii oraz Malborku. Firma rozwija się sukcesywnie otwierając kolejne lokalizacje na terenie całej Polski. Produkcją zajmuje się gdyńska cukiernia.

W ofercie Domu Czekolady znajdują się ręcznie wykonywane praliny, torty na bazie musów czekoladowych i owocowych, lody własnej produkcji oparte na naszych recepturach, ciasta i desery wyrabiane według tradycyjnych przepisów, kawy parzone z wyselekcjonowanych ziaren oraz herbaty najwyższej jakości.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY