Tally Weijl powiększa salon w Legnicy

Tally Weijl, międzynarodowa marka modowa, zdecydowała się na powiększenie salonu sprzedaży w Galerii Piastów w Legnicy. Lokal w nowej odsłonie został otwarty w marcu tego roku.

– Tally Weijl od lat uzupełnia ofertę mody damskiej w naszej galerii. Od początku swej działalności marka cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie młodych kobiet. Tym bardziej miło nam poinformować, że marka powiększyła i odświeżyła swój salon w Galerii Piastów. Teraz klientki zyskały przestronne wnętrze sklepu i jeszcze szerszą ofertę modową – podkreśla Małgorzata Michalska,  Kierownik Projektu, Dział komercjalizacji/Lease Department w Rank Progress S.A.

Tally Weijl w nowej odsłonie

Lokal Tally Weijl powiększono do 180 mkw. Salon zmienił też lokalizację. Od teraz mieści się na parterze galerii handlowej przy wejściu do obiektu.

Tally Weijl jest projektantem, producentem i dystrybutorem odzieży dla młodych kobiet i dziewczyn. Obecnie w Polsce posiada ok. 50 salonów firmowych. Marka kontynuuje proces ekspansji na polskim rynku i jak podkreślała w rozmowie z Retailnet Maja Gawrońska, managing director Eastern Europe, Tally Weijl – sieć jest otwarta na dalszy rozwój i powiększanie liczby sklepów, jednak musi on być racjonalny. – Potencjał centrum handlowego musi być adekwatny do oczekiwanych warunków, takich jak wielkość lokalu, wysokość czynszu, koszt inwestycji, bo wiąże się on z konkretnymi oczekiwaniami odnośnie obrotów – tłumaczy Maja Gawrońska.

35 tys. mkw. powierzchni w Galerii Piastów

Galeria Piastów w Legnicy jest zlokalizowana w sąsiedztwie Zamku Piastowskiego w sercu miasta. Obiekt ma 35 tys. mkw. na której znajdują się salony modowe, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, kino, fitness, kręgielnia a także przedszkole.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami handlowymi na terenie całej Polski.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY