Rusza zmodernizowany salon MediaMarkt w Olsztynie

Dobiega końca modernizacja MediaMarkt w Olsztynie. Już 7 kwietnia nastąpi otwarcie sklepu w nowej odsłonie. Przearanżowany zgodnie z aktualnymi trendami, MediaMarkt w Olsztynie zapewni bardziej komfortowe warunki dla klientów

Modernizacja istniejących sklepów jest istotnym elementem strategii rozwoju sieci MediaMarkt. – Jako lider rynku AGD/RTV w Polsce, dbamy o jak najlepsze dostosowywanie naszej oferty do zmieniających się potrzeb użytkowników produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią MediaMarkt. – Postęp w obszarze nowoczesnych technologii jest niezwykle szybki, a my chcemy być dla naszych klientów również przewodnikiem po tak dynamicznie rozwijającym się cyfrowym świecie. Istniejące sklepy MediaMarkt modernizujemy w sposób, który zapewni do tego jak najlepsze warunki.

Salon w nowej odsłonie

Dzięki modernizacji sklep zyskał nie tylko nowy wygląd – stał się też bardziej funkcjonalny i w jeszcze lepszy sposób odpowiada na potrzeby klientów. Cieszące się coraz większą popularnością innowacyjne produkty z zakresu nowych technologii zostały wyeksponowane w sposób umożliwiający swobodne wypróbowanie ich funkcji.

Chcemy, żeby klient nie tylko zakupił w MediaMarkt potrzebny sprzęt, ale też by mógł zapoznać się z aktualną ofertą produktów i rozwiązań technologicznych w przyjemnych i komfortowych warunkach – mówi Grzegorz Musiałowicz, Dyrektor MediaMarkt w Olsztynie. – Naszą misją jest pokazywanie, w jaki sposób nowoczesna technologia może ułatwiać codzienne życie, ale też – jak wiele przyjemności można z niej czerpać. W naszym markecie można między innymi skorzystać ze stanowiska Wirtualnej Rzeczywistości, dostaraczającej unikalnych wrażeń czy przetestować najnowsze gry.

W zmodernizowanym MediaMarkt w Olsztynie klienci mogą korzystać z bogatego pakietu usług. W sklepie można bezpłatnie odebrać urządzenia zamówione on-line na  www.mediamarkt.pl oraz zostawić zużyty sprzęt zgodny z asortymentem, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Sklepy MediaMarkt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY