Arkady Wrocławskie przechodzą refreshing wnętrz

arkady wroclawskie

W związku z 10 urodzinami Arkady Wrocławskie szykują kolejne nowości. Po zmianie logo i wprowadzeniu nowego sloganu reklamowego przyszedł czas na modernizację wnętrz.

Zaplanowane prace remontowe są odpowiedzią na oczekiwania klientów i aktualne trendy rynkowe. Wszystko, by stworzyć w Centrum spójny, nowoczesny, a przy tym przyjazny klimat.

– Wierzymy, że zaplanowane zmiany wnętrz naszego Centrum zostaną pozytywnie odebrane przez naszych najemców, a przede wszystkim przypadną do gustu klientom. Dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone remonty w jak najmniejszy sposób wpływały na codzienne funkcjonowanie Arkad Wrocławskich  – mówi Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający, LC Corp SA.

Czytelna nawigacja, więcej światła

Pierwsze prace remontowe rozpoczęły się od toalet na poziomie 1. W najbliższym czasie pomieszczenia te zyskają nowoczesny wygląd, większy komfort i wygodę użytkowania. Kolejno będą remontowane toalety na poziomie -1 i 0. Następnie strefa gastronomiczna, przedsionki windowe i pasaż.

– W Arkadach Wrocławskich wprowadzonych zostanie wiele zmian, które subtelnie zmienią atmosferę i uprzyjemnią pobyt klienta. Pojawi się min.: nowa, czytelniejsza nawigacja, nowoczesne oświetlenie i więcej zieleni. W nowym projekcie jest też sporo nawiązań tematycznych i kolorystycznych do motywu akwarium, które uczyniliśmy motywem przewodnim tego projektu – mówi Dominika Ladowska, Lead Design Architect z ARS Retail Group.

110 sklepów i punktów usługowych

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino.

Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto dane akwarium.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY