Centrum handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie z największym sklepem CCC w regionie

Nowa Stacja podpisała umowę najmu z CCC, liderem branży obuwniczej w Europie Środkowej. Sklep marki zajmie powierzchnię 860 mkw. To jeden z największych salonów CCC w Polsce będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze Nowej Stacji, pierwszego nowoczesnego centrum handlowego w Pruszkowie.

Grupa CCC to niekwestionowany lider branży obuwniczej, który w 2011 roku rozpoczął intensywną ekspansję zagraniczną. Został największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej. Obecnie Grupa CCC posiada 862 salony w 16 krajach, o łącznej powierzchni sprzedaży 458,6 tys. mkw. Do końca 2017 roku CCC planuje mieć blisko 1000 sklepów o łącznej powierzchni ponad 560 tys. mkw. Podpisanie umowy najmu na wielkopowierzchniowy sklep z Nową Stacją to kolejny element dynamicznej realizacji strategii rozwoju spółki – będzie to największy salon CCC w regionie.

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że polska spółka odnosząca spektakularne sukcesy na arenie międzynarodowej dołączyła do grona najemców Nowej Stacji. CCC uzupełni szeroką ofertę najlepszych marek modowych, doskonale wpisując się w wizję Nowej Stacji jako miejsca spotkań i zakupów, w którym każdy z mieszkańców miasta i okolic znajdzie coś dla siebie bez konieczności wyjazdu do Warszawy – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

CCC to kolejny – po Multikinie, Zdroficie, H&M, RTV Euro AGD, Superpharm czy Carrefour – kluczowy w swojej branży najemca, który docenił potencjał pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.

Otwarcie centrum handlowego Nowa Stacja planowane jest na czwarty kwartał 2018 r.
W komercjalizacji centrum dewelopera wspiera firma Aspenn.

Nowa Stacja to wygodnie zaprojektowany i doskonale zlokalizowany obiekt – zaledwie 300 m. od dworca PKP, z dwoma parkingami (na poziomie -1 i na dachu) na około 800 samochodów. Na powierzchni 27 tys. mkw. zaoferuje dostęp nie tylko do ponad 120 znanych sklepów, ale także do licznych atrakcji, zachęcając do korzystania z pierwszego w Pruszkowie 7-salowego kina multipleks, klubu fitness, szkoły tańca, sezonowego lodowiska, ze strefą zabaw dla dzieci czy ścianki wspinaczkowej. Centrum handlowe Nowa Stacja zostało zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować klientom maksymalny komfort i wygodę podczas zakupów. W szczególności wyróżnia go dobrze rozplanowana powierzchnia oraz logiczny i intuicyjny układ sklepów.

Nowa Stacja będzie centrum handlowym pierwszego wyboru dla 300 tys. mieszkańców regionu, w tym dla 70-tysięcznego Pruszkowa, gdzie dynamicznie przybywa nowych mieszkań, a ponad 65% mieszkańców to osoby w wieku produkcyjnym, które chcą mieć dostęp do najlepszych światowych marek i oferty rozrywkowej tuż za progiem swojego mieszkania, bez konieczności wyjazdu do galerii w oddalonej o kilkanaście kilometrów Warszawie. Nowa Stacja zagospodaruje potencjał miasta i gminy Pruszków charakteryzującej się wysokimi dochodami i ponadprzeciętnym indeksem siły nabywczej na mieszkańca, wynoszącym 140 (przy średniej ogólnopolskiej na poziomie 100).

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY