Piotr i Paweł otworzył supermarket w CH Arkady Wrocławskie

Supermarket Piotr i Paweł

31 marca został otwarty supermarket Piotr i Paweł w CH Arkadach Wrocławskich. Jest to 146 sklep sieci. Posiada powierzchnię sprzedaży ok. 2 250 mkw. i jest siódmą placówką sieci Piotr i  Paweł we Wrocławiu.

– Ogromnie cieszymy się, że nadszedł dzień otwarcia sklepu. Zależało nam, aby w niedługim czasie po zakończeniu współpracy z siecią delikatesów Alma przywrócić możliwość dokonywania zakupów spożywczych w sklepie z jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą produktów i rabatów. Jestem przekonany, że Piotr i Paweł doskonale wpisze się w format naszego obiektu, dostarczając klientom najwyższą jakość produktów – mówi Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający, Arkady Wrocławskie SA.

Program lojalnościowy dla klientów

Nowy supermarket oferuje szeroki asortyment w dobrych cenach, w tym produkty świeże oraz wysokiej jakości markę produktów Piotr i Paweł.

– Nowe otwarcie, to dla nas wiele emocji, jak i specjalne programy przygotowane dla nowych klientów. Sklep działa w programie lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” i oferuje wiele niespodzianek. Pogram ten pozwala wybrać pomiędzy opcją natychmiastowego rabatu, która była dotychczas realizowana na kartach lojalnościowych, a odkładania środków na karcie i późniejszego ich wykorzystywania. Klienci, którzy zdecydują się na drugą opcję, mogą wykorzystywać je na zakup produktów ze specjalnie przygotowanego „Katalogu produktów Po2jamy Rabaty”. Produkty te dostępne są za 50 proc. ceny, przy czym cena produktu na półce, obniżana jest o 25 proc. środkami pobranymi z karty klienta, a do tego Piotr i Paweł podwaja rabat i obniża cenę jeszcze o dodatkowe 25 proc.  wartości produktu. Mamy nadzieję, że program zostanie dobrze przyjęty, a klienci chętnie będą z niego korzystać – mówi Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik sieci Piotr i Paweł.

Galeria w ścisłym centrum Wrocławia

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajdują się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino.

Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, o wymiarach: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY