Crazy Bubble rozwija się w zakresie e-commerce

– Staramy się jak najbardziej uprościć naszą sprzedaż prowadzoną w całej sieci stacjonarnej. Obecnie wykorzystujemy e-commerce w stosunku do klientów hurtowych i franczyzowych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Kłosowski, przedstawiciel sieci Crazy Bubble. – Jesteśmy na etapie tworzenia modułu handlowego dla klientów franczyzowych, który umożliwi m.in. zamówienie towaru czy zarządzanie rabatami.

Sieć wysp Crazy Bubble należy do CB s.c. Firma otwiera zarówno punkty własne, jak i franczyzowe. Dla swoich punktów szuka lokalizacji w centrach handlowych położonych w dużych miastach. Spółka rozwija swoją markę także poprzez wprowadzanie udoskonaleń w zakresie sprzedaży wielokanałowej.

– Teraz jesteśmy na etapie tworzenia modułu handlowego dla klientów franczyzowych, którzy będą mogli dokonywać zamówień towaru za pośrednictwem elektronicznego systemu. Mamy już stworzoną domenę do zakupów online – mówi Paweł Kłosowski, przedstawiciel sieci Crazy Bubble.

Kontakt z klientem

Crazy Bubble posiada aplikację mobilną Crazy Bubble Polska, która umożliwia wysyłanie powiadomień push z informacjami o aktualnych promocjach i wprowadzanych nowościach. Do kontaktu z klientami wykorzystuje także newsletter oraz social media prowadząc swoje funpage na Instagramie i Facebooku oraz kanał w serwisie YouTube. Wszystkie aktualności na temat sieci są dostępne na stronie internetowej www.crazybubble.pl.

Crazy Bubble tea to tajwański napój owocowy (na bazie prawdziwej czarnej lub zieonej herbaty) lub mleczny dostępne w wersji mrożonej oraz ciepłej z dodatkiem owocowych kuleczek z sokiem soczystych pasków oraz tradycyjnej tapioki. Wszelkie składniki pochodzą z Tajwanu, co zapewnia najwyższą jakość wszystkich produktów.

Sieć Crazy Bubble swoje punkty sprzedaży ma m.in. w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze, CH Platan Zabrze, CH M1 Poznań, CH Forum Gliwice, CH M1 Kraków, Focus Mall Rybnik, w CH Solaris w Opolu, Focus Mall Zielona Góra oraz Agora Bytom. W sezonie letnim znajdujemy się również w parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze oraz na lokalnych basenach.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY