Więcej usług w Quick Park Mysłowice

poczta polska

Poczta Polska uruchomi swój punkt w Quick Parku w Mysłowicach. Właśnie podpisano umowę najmu powierzchni w mysłowickim centrum handlowym.

– Umowa z Pocztą Polską to wyjście naprzeciw oczekiwań mieszkańców Mysłowic, którzy często nie mają czasu by jednego dnia iść do urzędu, na pocztę i zrobić zakupy w supermarkecie. Współpraca z największym operatorem pocztowym rozwiąże ten problem. W Quick Parku już dziś pójdziemy do kina, zrobimy zakupy, wybierzemy się z dziećmi do Sali Zabaw, załatwimy sprawy w biurze Urzędu Miasta, a już niedługo nadamy list i przesyłkę – mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.

Oferta Quick Park w Mysłowicach

Poczta Polska jest największym operatorem pocztowym w kraju. Sieć obejmuje ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych, świadczących usługi Klientom indywidualnym i biznesowym. Dziennie obsługuje liczbę 4,7 mln listów i 200 tys. paczek pocztowych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku w Mysłowicach odpowiada firma Mallson Polska.

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 mkw. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. W sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Inwestor Quick Parków

Deweloperem obiektu jest Real2B Development sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami.

Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY